Your address will show here +12 34 56 78
Najczęściej zadawane pytania
Przeczytaj pytania najczęściej zadawane przez kandydatów i studentów.

Jak studiuje się online?

Program realizowany zdalnie – online – może być ukończony bez uczestnictwa w zajęciach lub egzaminach na uczelni. Dlatego jest to rozwiązanie tak cenne dla osób, które mają inne zobowiązania, np. rodzinne lub zawodowe. Wszystkie materiały edukacyjne są dostępne na platformie e-learningowej i dostęp do nich jest możliwy w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.

Czy każdy może zacząć naukę online?

Aby rozpocząć studia podyplomowe MBA General Management konieczne jest posiadanie co najmniej stopnia licencjata. Należy przedstawić dyplom wydany w języku angielskim lub tłumaczenie notarialne.

Moje konto na platformie elearningowej nie działa. Jak mogę uzyskać pomoc?

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego: support@pobs.at / 0043 1 361 98 84 – 51

Czy są jakieś wydarzania, w których muszę wziąć osobiście udział na uczelni?

Podczas realizowania studiów podyplomowych MBA General Management nie musisz uczestniczyć w żadnych zajęciach lub wydarzeniach osobiście. Całe studia realizowane są online.

Jak przebiegają egzaminy online?

Po każdym kursie musisz zdać egzamin. Do egzaminów podchodzisz online. Egzaminy składają się z pytań wielokrotnego wyboru. Aby zdawać egzamin online musisz posiadać: komputer lub laptopa z dostępem do internetu, a także kamerkę internetową i mikrofon. Możesz użyć kamery i mikrofonu w Twoim laptopie. Czas i miejsce egzaminu wybierasz sam/sama.

Egzaminy online są możliwe dzięki naszemu specjalnemu oprogramowaniu nadzorującemu przebieg egzaminu, które zintegrowane jest z naszą platformą elearningową. Oprogramowanie monitoruje każdy egzamin, uniemożliwiając ściąganie. Nasze oprogramowanie nadzorujące egzamin sprawdzi zdającego i jego otoczenie pod kątem podejrzanych zachowań i zaalarmuje naszych konsultantów w razie zaistnienia niepokojących sytuacji.

Pracuję w pełnym wymiarze. Czy jest realne, żebym ukończył/ukończyła studia podyplomowe MBA General Management w ciągu jednego roku?

Tak, program online jest specjalnie opracowany dla profesjonalistów, którzy pracują w pełnym wymiarze. Słuchacze mogą zdecydować, jak i kiedy się uczą. Do egzaminów podchodzą online, w dowolnym czasie. Inną korzyścią jest możliwość elastycznego wybrania czasu rozpoczęcia studiów i łatwość aplikowania online – tutaj – na tej stronie.

Czym jest POBS private online business school?

POBS private online business school jest jednym z liderów e-learningu w Europie. W ramach partnerstw z różnymi uczelniami i szkołami biznesu współtworzy cyfrowe programy nauczania. Wspólnie z Collegium Civitas POBS wypracował MBA General Management – pierwszy program studiów podyplomowych MBA całkowicie online.
Request a free brochure