Your address will show here +12 34 56 78
 • Text Hover
Poznaj nasz program MBA dla aktywnych zawodowo profesjonalistów

Studia podyplomowe online | bez konieczności uczęszczania na zajęcia | start w dowolnym momencie


Studiuj bez uczęszczania na zajęcia i ukończ studia podyplomowe MBA w jeden rok

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) in General Management to pierwszy realizowany w 100% online program MBA w Polsce.
Poza dużą elastycznością, słuchacze i absolwenci odnoszą korzyści wynikające z krótkiego czasu realizacji studiów, pełnego indywidualnego wsparcia, egzaminów online i innowacyjnej platformy elearningowej, łącznie z aplikacją na telefony i tablety.

Absolwenci studiów MBA cieszą się uznaniem na świecie i są przygotowani do kierowania przedsięwzięciami i ludźmi. Nie zwlekaj! Rozwiń swoją karierę już dziś z programem MBA General Management.
Razem ze słuchaczami z całego świata poznawaj perspektywiczne myślenie i niekonwencjonalne podejścia w biznesie. Słuchacze MBA General Management zdobywają umiejętności z zakresu przywództwa, biznesu cyfrowego, zarządzania zmianą, rozwoju strategii, finansów i marketingu. Program studiów online wykorzystuje innowacyjną metodologię nauczania dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości słuchaczy pracujących zawodowo. MBA General Management skierowany jest do pracowników średniego i wyższego szczebla w przedsiębiorstwach, organizacjach non-profit i organizacjach pozarządowych oraz do wszystkich osób, które chciałyby poprawić swoją pozycję zawodową. Absolwenci MBA General Management to wszechstronni liderzy biznesu, którzy potrafią szybko podejmować decyzje.
Poznaj pierwszy w Polsce program MBA realizowany w 100% online
Atuty studiów podyplomowych MBA General Management
 • 100% online – studiuj w dowolnym czasie i miejscu – bez konieczności uczęszczania na zajęcia

 • Zacznij studia MBA, kiedy tylko chcesz

 • Prosta rekrutacja – zarejestruj się online

 • Wszystkie egzaminy zdawaj online – ty decydujesz, kiedy i gdzie

 • Pełne indywidualne wsparcie w języku angielskim

 • 60 punktów ECTS

 • Krótki czas trwania studiów – zdobądź MBA w rok

 • Czesne pokrywające wszystkie koszty – brak ukrytych opłat

 • Text Hover
4900
całość opłat

Opłata za studia pokrywa koszt materiałów, egzaminów i indywidualnego wsparcia. Słuchacze nie ponoszą dodatkowych opłat za dłuższy czas realizacji studiów.

 • Studiuj bez wychodzenia z domu

  Dostęp do wszystkich materiałów online. Studia podyplomowe MBA in General Management możesz realizować bez konieczności odwiedzania uczelni. Jedyne, czego potrzebujesz, to komputer z dostępem do internetu.

 • Studiuj w dowolnym miejscu i czasie

  Dzięki innowacyjnej platformie e-learningowej wybierasz, kiedy i gdzie się uczysz. Możesz przygotować się do egzaminów w czasie dojazdu do pracy, oglądać materiały video w czasie przerwy na lunch i słuchać materiałów audio, robiąc kolację. Ty decydujesz, w jaki sposób się uczysz.

 • Pełne indywidualne wsparcie

  Studiujesz online, ale nie studiujesz sam. Nasz zespół wspiera słuchaczy przez cały czas studiów. W przypadku problemów technicznych lub pytań merytorycznych jesteśmy w zasięgu Twojego telefonu.

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Oferuje unikalne specjalności tworzone w ścisłej współpracy z pracodawcami, w tym studia dualne, w ramach których studenci mają zagwarantowane płatne praktyki w firmach partnerskich. Stawiając na innowacyjność i jakość kształcenia, uczelnia ta charakteryzuje się praktycznym podejściem do nauczania i wysokim poziomem umiędzynarodowienia, a także różnorodnością interdyscyplinarnych studiów. Absolwenci Collegium Civitas cieszą się uznaniem i osiągają sukcesy na rynku międzynarodowym.
 • Text Hover
Uzyskaj/Zdobądź MBA online i skorzystaj z wielu atutów programu
Studiuj w 100% online
Ukończ studia podyplomowe MBA General Management online, bez uczęszczania na zajęcia. Zdawaj wszystkie egzaminy online – w dowolnym czasie i miejscu, bez narzuconych terminów.
Elastyczny start
Rozpocznij studia w dowolnej chwili i po prostu zarejestruj się online. Nie czekaj, możesz już teraz rozwijać swoją karierę.
Międzynarodowa rozpoznawalność
MBA jest rozpoznawalne i uznane na całym świecie. Absolwenci otrzymują wyższe wynagrodzenie i mają większe szanse na rynku pracy.
Krótki czas studiów
Ukończ rozpoznawalne na całym świecie studia MBA w rok, bez naruszania swojego trybu życia i pracy. Pamiętaj – nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za dłuższe studiowanie.
Łatwy proces rekrutacji:
Zarejestruj się online i zacznij w dowolnej chwili
Krok 1

Wypełniasz formularz rekrutacyjny na naszej stronie i przesyłasz go razem z umową

Krok 2

Uzyskujesz potwierdzenie spełnienia wymagań rekrutacyjnych

Krok 3

Po wpłaceniu co najmniej pierwszej raty czesnego aktywujemy platformę elearningową dla Ciebie

Krok 4

Otrzymujesz dane dostępowe do platformy elearningowej

Description of step4

Odbierz broszurę

Otrzymaj bezpłatną broszurę zawierającą wszystkie informacje o studiach podyplomowych MBA General Management online


more

Doradztwo

Nasza konsultantka Mag. Christina Tschikof z przyjemnością odpowie na Twoje pytania


more

Podjąłeś/Podjęłaś już decyzję?


You can start your online study program right now.Zacznij studia online już teraz

Potrzebujesz więcej informacji?
Prześlij nam pytania – skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.
Request a free brochure